Příběh hrocha

Hlava hrocha se v logu našich členských společností vyskytuje hned několikrát. Zvíře ve znaku stavební firmy? A ke všemu…. Šklebící se hroch?! Prozradíme vám, jak se k nám dostal. Stejně se na to každou chvíli někdo ptá. Hroši.., ti se v rodině jednoho ze zakladatelů zabydleli dávno před založením firmy. Docela kuriózním způsobem.
Jeden obhroublý známý Chládkových začal své těhotné manželce říkat… jen považte: Hrošice! A paní Dáša (Chládková) to po příchodu domů musela hned za tepla reportovat manželovi. Její tragický výraz a pohoršlivý tón hlasu, svědčící o neochvějné ženské solidaritě, toho manžela rozesmál tak, že málem spadl ze žebříku. Paní Dášu i šestiletého synka hroši záhy oslovili také. Stala se z nich taková… Normální hroší rodinka.
Protože pánové Chládek a Tintěra měli v době zakládání firmy k dispozici jen svá jména, a jinak holé… záda, museli vyrazit na trh s vlastní kůží. Á… aby byla firma odolnější, přidali tam toho rodinného hrocha s kůží hroší. To aby se tolik nebáli neznámé podnikatelské budoucnosti. Tak! To je celá pravda o hrochovi ve znaku.
A protože je to hoch činorodý a schopný, už se nám stačil rozmnožit - z Pardubic www.cht-pce.cz se vydal nejprve do severních Čech www.dscht.cz - a pak se přes Moravu www.hrosistavby.cz vratil zpátky k nám do Pardubic www.hrochostroj.cz.
 
 
Zakladatel hroší dynastie Zakladatel hroší dynastie POVOLEN DOWNLOAD
Prahroch intelektuál Prahroch intelektuál POVOLEN DOWNLOAD
Prahroch nudista Prahroch nudista POVOLEN DOWNLOAD