SAMOSTATNÝ(-Á) ÚČETNÍ / EKONOM(-KA)

Hlavní pracovní náplní pozice samostatná účetní/ekonom je vedení účetnictví dceřiné společnosti (společností) holdingu enteria a dále zpracování jejích daňových přiznání, a po zapracování samostatná ekonomická správa dceřiné firmy včetně zajištění finančního řízení a reportingu.

Kromě tvrdé práce nabízíme spolehlivé pracovní a existenční zázemí, přátelskou podnikovou kulturu, metodickou podporu, velký prostor pro seberealizaci a mnohé příležitosti pro Váš lidský i odborný růst, a také přiměřené finanční ohodnocení Vaší práce a další benefity.

Potěšíte nás středoškolským popř. vysokoškolským vzděláním ekonomického směru, odpovídajícími odbornými vědomostmi, zájmem o odborný růst, způsobilostí k týmové práci, flexibilitou a komunikačními dovednostmi. Požadujeme spolehlivost a samostatnost a také odpovídající minimálně však pětiletou praxi a znalosti v oblasti účtování a daňové problematiky a celkový přehled a orientaci v ekonomické oblasti.

Přihlášky uchazečů, formou strukturovaného životopisu, včetně vašeho aktuálního fota, přijímáme do 30. října 2018e-mailem nebo poštou.

Výběrové řízení proběhne do konce listopadu 2018, přesné datum a čas pohovoru dohodneme s přihlášenými uchazeči. Předpokládaný termín nástupu podle možností vybraného uchazeče.

Místo výkonu práce jsou Pardubice.

Přihlášky:

Alena Lauterkrancová, personální oddělení, tel. 725 601 960, email: alena.lauterkrancova@enteria.cz

Dotazy:

Pavel Duspiva, tel. 724 366 560, 466 007 740, email: pavel.duspiva@enteria.cz