Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com PEDASTA | enteria
8 / 14

Od projektuaž po realizaci

Společnost PEDASTA dopravní stavby se specializuje na stavební práce související s výstavbou, rekonstrukcemi a údržbou železniční dopravní sítě, tramvajových tratí a tratí metra. V menší míře se společnost zabývá také výstavbou a opravami pozemních komunikací. Za dobu své působnosti společnost realizovala řadu významných staveb jak ve svém regionu, tak po celé České republice.

Specialisté na kolejové stavby

V současné době se společnost dynamicky rozvíjí, což je patrné z provádění náročnějších a rozsáhlejších zakázek a také ze zvyšujícího se počtu zaměstnanců. Pro zaměstnance společnost zajišťuje veškerá potřebná kvalifikační školení tak, aby průběžně docházelo ke zvyšování jejich odbornosti a trvalému rozvoji.

Strategií společnosti je odpovědný přístup k našim zákazníkům, kvalitně odvedená práce, aplikace moderních technologických postupů. Dbáme na dodržování smluvních závazků, termínů, bezpečnostních předpisů a norem ochrany životního prostředí. Společnost úspěšně prošla procesem certifikačního auditu a získala tak normy ISO 9001:2016, ISO 14001:2016 a OHSAS 18001:2008 pro činnost „Provádění staveb, jejich změn a odstraňování“.

Změnit používání Cookies.