Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Profil | enteria

Jsme českýstavební holding

Na pevných základech

Enteria je holding, který spojuje české společnosti zaměřující se na různé oblasti stavební činnosti. Nejen tradiční kvalita českého stavebnictví, ale i společenská odpovědnost a vysoké mravní hodnoty je tím, díky čemu je holding enteria důvěryhodným partnerem a dobrým zaměstnavatelem.

16 let na trhu
9000 roční obrat v mil. Kč
1500 zaměstnanců

“Posláním holdingu enteria je funkční integrace firem a rozvoj jejich spolupráce na stavebním trhu. Naše firmy jsou o lidech a pro lidi, o dobré firemní kultuře a o rozumné a reálné strategii.”

Ing. Martin Havelka

Čím se odlišujeme od ostatních?

Jaké je to pracovat v některé
z našich firem?

Základy holdingu enteria byly položeny v roce 2008 s cílem zajistit lepší fungování a konkurenceschopnost firem sdružených kolem společnosti Chládek a Tintěra Pardubice založené v roce 1994. Enteria se pyšní plně českou akcionářskou strukturou, což významně ovlivňuje její charakter.

Hodnoty, na kterých si zakládáme - Chceme být nejen producentem kvalitního a poptávkového zboží a služeb, ale i dobrým zaměstnavatelem, odpovědným a spolehlivým obchodním partnerem a v neposlední řadě také nositelem a reprezentantem jasně formulovaných etických a mravních hodnot.

Záleží nám na tom, aby život v holdingu enteria nebyl pouhou pracovní povinností. Dobře si uvědomujeme, že investice do lidského kapitálu dává vzniknout kompaktnímu pracovnímu týmu a zároveň je prostředkem identifikace zaměstnance s podnikovými cíli a kulturou.

Produktová řada

Od projektu až po inženýrské sítě, tam všude jsme vám partnerem

Firmy holdingu enteria tvoří ideální seskupení pro realizaci projektů ve všech oblastech stavebnictví. Jejich prostřednictvím jsme schopni nabídnout širokou škálu služeb v různých fázích stavby, od formulace jejich záměrů přes zpracování důkladné projektové dokumentace až po vlastní realizaci. Ve spektru činností holdingu enteria klademe důraz na vysokou specializaci v rámci nabízených služeb. Jedině tak jsme totiž schopni zaručit maximální kvalitu poskytovaných služeb.

Icon Zeleznicni Stavby
Železniční stavby
Icon Pozemni Stavby
Pozemní stavby
Icon Mostni Stavby
Mostní stavby
Icon Silnicni Stavby
Silniční stavby
Icon Inzenyrske Site
Inženýrské sítě
Icon Projekcni Cinnost
Projekční činnost
Icon Developerske Projekty
Developerské projekty
Změnit používání Cookies.