Podporujeme

Ve svých sponzorských aktivitách jsme věrni ověřeným a úspěšným projektům zejména v rámci východočeského regionu, zacíleným především na mládež a dále pak na podporu a rozvoj sociální sféry, sportovních aktivit kultury a vzdělání. Tuto podporu bereme jako zpětnou vazbu činnosti naší společnosti.

Na začátku každého roku je stanoven finančního plán pro oblast sponzoringu a reklamy. Následně je většina této částky rozdělena formou grantů na stálé projekty. Zbývající částka je určena podporu nových žadatelů.

 • Aviatická pouť

  Jedním z vrcholů pardubického léta je tento netradiční letecký den - velkoprostorové scény kombinující letový a pozemní program. Diváci mohou sledovat jak letadla, tak historickou pozemní techniku s nadšenci v dobových uniformách

 • Pardubická Juniorka

  Mistrovství České republiky staršího dorostu v tenisu, neoficiálně Pardubická juniorka (dříve také Dorostenecké mistrovství ČSSR v tenise), je tradiční tenisový juniorský turnaj, který je v Pardubicích pořádán od roku 1926 (neoficiálně již od roku 1924) v polovině srpna.

 • Pardubické letní kino Pernštejn

  Prázdninovým kulturním fenoménem Pardubic je letní promítání zajímavých filmových projektů v centru města.

 • Společnost Jana Pernera

  V roce 2015 si nejen odborná veřejnost připomíná dvě významná výročí projektanta a stavitele železničních tratí Ing. Jana Pernera. V tomto jubilejním roce totiž uplyne 200 let od narození této významné osobnosti v oboru dopravy a zároveň i 170 let od jeho tragické smrti.