Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Podporujeme | enteria

Podporujeme

Podporujeme

Jsme hrdým partnerem sportu,
kultury i vzdělávání

Snažíme se formou sponzorských aktivit podpořit východočeský region, ve kterém, prostřednictvím našich firem, nejčastěji působíme v rámci stavebního trhu. Tuto podporu tak bereme jako zpětnou vazbu činnosti holdingu enteria. Do našich sponzorských aktivit zahrnujeme nejen významné regionální projekty, ale i ty menší napříč zájmovými oblastmi, jako je sport, kultura nebo vzdělání.

“Společným cílem HC Dynamo Pardubice a holdingu enteria vždy bylo zachovat tradici Pardubického hokeje a jsme velmi rádi, že máme po svém boku tak silného partnera, jakým je holding enteria a jeho dceřiné společnosti. Takováto partnerství nám umožňují realizovat investice, které posouvají Pardubický hokej kupředu a za to patří velký dík.”

Mgr. Ondřej Heřman, předseda představenstva

“Jsme vděční za podporu, s jakou se holding enteria dlouhodobě podílí na realizaci Pardubické Juniorky a dává tak jasně najevo, že mu sportovní dění v regionu není lhostejné. Pardubická juniorka je již desítky let významnou součástí českého tenisu a díky partnerům, jako jsou společnosti holdingu enteria, můžeme v její tradici pokračovat i nadále.”

Miroslav Máslo, ředitel Pardubické juniorky

Pro více informací napište na sponzoring@enteria.cz

Změnit používání Cookies.